Kaptabahçe 1 Yaşında !

10 Haziran 2016 tarihinden bugüne sektörümüzde başarılarla geçirdiğimiz 1. yılımızı kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz...


1. Yılımıza özel 30 Haziran 2017 'ye kadar mağazamızdan satın alacağınız 2. ürünlerde %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Bu kampanya kapsamında almış olduğunuz ürünler, standart satış ve teslim kurallarına tabidir.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, ya da kulüp üyesi olmanıza vs. gerek yoktur. www.kaptabahce.com linkine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ürünlerin tamamı kampanya kapsamındadır. Bu ürünleri "sipariş ver" butonunu takip ederek yararlanabilirsiniz.

Teslim aldığınız ürünün iadesi yoktur, siparişinizi teslimattan önce iptal edebilirsiniz. Bu durumda sadece ödediğiniz tutar size geri verilecektir.

Toplu alımlarda kampanyanın geçerli olabilmesi için 2 ve katları kadar ürün almanız gerekir. Örneğin 3 ürün aldığınızda sadece 1 ürüne indirim yapılabilir.

Kampanyalı ürünlerde %50 indirim sadece 2. ürünün 1. üründen ucuz olması halinde geçerli olacaktır. Yani beğendiğiniz ürünlerin bedeli 100 TL ve 50 TL tutarlarındaysa toplam ödemeniz gereken tutar 125 TL olacaktır.

Doğayı Her zaman Avuçlarınızda Hissedebileceğiniz Keyifli Alışverişler Dileriz...