Kurumsal Sipariş

Kurumsal Üyelik

Kurumlara özel anlaşmalarla diğer kuruluşların etkinlik ve faaliyetlerine çiçek, buket, kaptabahçe gönderimleri yapılabilmektedir.

Kurumların ofisleri için (İdari ofisler, Danışma, Bekleme Salonlar, Toplantı Odaları vb.) özel çiçek ve kaptabahçe tasarımları hazırlıyor, belirlenen günlerde tasarımlarımızı kurumlara teslim ederek çalışma ortamlarının enerjisine katkıda bulunuyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları;

                 


Kurumsal Etkinlikler ve Toplu Siparişler

Özel günler, özel organizasyonlar, kurum yıldönümleri ve farklı birçok kurumsal etkinlik için tematik kaptabahçeler ve/veya  temasına özel çiçekler tasarlayıp etkinliklerinize renk katıyoruz. 


Kurumlara Özel Tasarımlar

Kaptabahçe’nin kendi özel tasarımlarından oluşan güncel koleksiyonuna ek olarak ortak çalıştığımız kurumların farklı ihtiyaçlarına göre (Terfi, Doğum günü, Tebrik Çiçekleri vb.) seçenekler hazırlıyor ve proje desteği ile kuruma özel olarak sunuyoruz.


Kurum Çalışanları için Atölye Etkinlikleri

Kurumların talepleri doğrultusunda çalışanlarına özel çiçek ve bitki tasarım atölyeleri düzenliyor, çalışanların iş yoğunluğundan bir an olsun uzaklaşıp keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. 

Kurumlara veya kişilere özel yeşil projeler(fidan dikme etkinlikleri, çiçek etkinlikleri, tohum etkinleri..vb.) üretip hayata geçirerek yaşadığımız güne bir umut olarak dünyaya “iyi şeyler de oluyor” demeyi hatırlatıyoruz.


Kataloglar

Kaptabahçe olarak kurumlar için hazırladığımız kişiye özel ürünlerimizden ve çiçeklerimizden örnekler görmek isterseniz kataloglarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
Kurumsal katalog için Tıklayınız.